Najbardziej Premium Magazyn w Polsce

Poznaj nas


I dowiedz się dlaczego jesteśmy wyjątkowi

Kim jesteśmy

Premium Magazine to portal opiniotwórczy publicystyczno-informacyjny poświęcony zagadnieniom motoryzacji, nieruchomości, mody, sportu i kultury. W portalu można znaleźć najnowsze informacje na temat ciekawych wydarzeń, miejsc, interesujących marek i produktów o charakterze premium.

 

Kim jesteśmy - Premium Magazine Polska
Co oferujemy - Premium Magazine

Co oferujemy

Z uwagą przyglądamy się nowym trendom na rynku motoryzacyjnym i nieruchomości. Przyglądamy się modzie, znanym lub nowym markom i ich produktom, czy kolekcjom. Porównujemy jakość produktów i testujemy materiały, z których te produkty są zrobione. Śledzimy zwiększającą się świadomość polskich konsumentów, ich odczucia estetyczne, przywiązywanie wagi do dobrej jakości. Docieramy do przedstawicieli i osób reprezentujących firmy i marki z sektora premium. W portalu nie brakuje wywiadów ze znanymi postaciami bezpośrednio lub pośrednio zaangażowanymi w wyżej wymienione branże.

 

Nasi odbiorcy

Premium Magazine jest dedykowany osobom, które z wymienionymi zagadnieniami, a w szczególności w wersji premium, mają styczność w życiu codziennym i tym, które, związane są z nią zawodowo. Wiele cennych informacji znajdą tu osoby, propagujące zdrowy styl życia, przywiązujące wagę do dobrej jakości produktów i chcą być na bieżąco z trendami.

 

Nasi odbiorcy - Premium Magazine
Zdefiniowana Grupa docelowa - Premium Magazine

Zdefiniowana grupa docelowa

Grupa, do której w największym stopniu dociera Premium Magazyn to osoby w wieku 35+, o ponadprzeciętnych dochodach, właściciele własnych przedsiębiorstw, kadra zarządzająca wysokiego szczebla, prezesi zarządów, dyrektorzy zarządzający, ludzie świata biznesu i sztuki, mieszkańcy aglomeracji miejskich pow. 250 tys. mieszkańców.

 

Do czego dążymy

Nie ma dla nas nic cenniejszego niż powracający czytelnik. Najcenniejsze są dla nas pozytywne opinie i wysokie oceny w sieci. To dlatego misją portalu jest wysoki poziom merytoryczny publikowanych artykułów oraz udostępnianie rzetelnych analiz, opinii i rankingów. To dlatego do każdej publikacji podchodzimy indywidualnie, z należytą starannością.

 

Do czego dążymy - Premium Magazine
Jesteśmy otwarci na współpracę - Premium Magazine

Jesteśmy otwarci na współpracę

Mają Państwo pytania, sugestie, chcecie podzielić się informacjami na temat ciekawych wydarzeń, miejsc, interesujących produktów premium związanych z zagadnieniami motoryzacji, nieruchomości, mody, sportu, czy kultury? A może znasz lub reprezentujesz interesującą markę pasującą do profilu naszego portalu, o której jeszcze nie napisaliśmy? Premium Magazine może przedstawić to wszystkim. Zobacz nasze formy współpracy lub przeczytaj poniższe artykuły i dowiedz się dlaczego warto być częścią Premium Magazine.

Artykuły

Dowiedz się dlaczego warto być częścią Premium Magazine

Masz pytania? Napisz do nas!